Paskola automobiliui Ši paskola tiks tiek automobiliui, tiek motociklui įsigyti. Tam, ko norite!

EUR
Mėnesio įmoka
- EUR

Jums gali būti pasiūlytos kitos paskolos internetu sąlygos, kurios priklauso nuo banko atlikto Jūsų kreditingumo bei rizikos vertinimo.

Kodėl verta rinktis „Inbank“ paskolą automobiliui?

„Inbank“ kreditas automobiliui yra vartojimo paskola, skirta automobiliui, motociklui ar kitai transporto priemonei įsigyti. Jei norite, galite netgi suremontuoti ar patobulinti turimą automobilį. Jūs visiškai laisvas priimti jums tinkamiausią sprendimą. Pasirūpinome, kad automobilis išsimokėtinai būtų įsigyjamas kuo lengviau ir paprasčiau. „Inbank“ automobilio paskola leidžia jums išsirinkti norimą automobilį iš bet kurio juridinio ar fizinio asmens. „Inbank“ paskola automobiliui teikiama be pradinio įnašo. Įsigyjant transporto priemonę su „Inbank“ paskola automobiliui neribojame jos amžiaus ar modelio. Nereikalaujame KASKO draudimo ir – svarbiausia – jūs iškart tapsite savo transporto priemonės savininku.

Prienama palūkanų norma automobilio paskolai

Paskolos automobiliui metinė palūkanų norma: nuo 5.9%.

Greitas sprendimas automobilio paskolai

Sparčiai įvertinsime Jūsų paraišką ir pervesime pinigus tiesiai į Jūsų sąskaitą

Pateikti paraišką – lengva!

1

Užpildykite paskolos paraišką

Kai reikalinga paskola automobiliui, skaičiuoklė – paprasčiausias būdas įvertinti savo galimybes. Siekiame, kad jums būtų pasiūlyta pigiausia paskola automobiliui, tad prašome paraišką užpildyti atidžiai.
2

Patvirtinkite savo tapatybę

Sekdami nurodymus patvirtinkite savo tapatybę. Tai yra privalomas žingsnis, kai teikiama paskola automobiliui įsigyti.
3

Pasirašykite sutartį

Siekiame, kad automobilio paskola jums būtų suteikta kuo sklandžiau, todėl paskolos automobiliui sutartį galite pasirašyti iš namų: mobiliuoju parašu, „Smart-ID” ar kitais būdais.

Pervesime pinigus į Jūsų sąskaitą

Paskola automobiliui pirkti bus suteikta, kai atliksime rizikos vertinimą. Netrukus paskola už automobilį bus pervesta į jūsų banko sąskaitą.

Paskolos automobiliui sąlygos

Suma: 1 500 – 20 000 eurų

Laikotarpis: 6 – 96 mėnesiai

Palūkanų norma: nuo 5.9 %, priklausomai nuo paskolos sumos, laikotarpio, kreditingumo ir rizikos vertinimo rezultatų

Sutarties sudarymo mokestis: 2.85 %

Sutarties administravimo mokestis: nuo 0.3 %

Paskolos automobiliui suma priklauso nuo Jūsų pajamų, įsipareigojimų ir banko atlikto Jūsų kreditingumo bei rizikos vertinimo.

Pavyzdžiui, skolinantis 7 430.00 EUR, kai sutartis sudaroma 63 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 6.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 2.85 %, sutarties administravimo mokestis – 0.32 %, BVKKMN – 15.34 %, bendra mokėtina suma – 10 627.47 EUR, mėnesio įmoka – 168.69 EUR.

Galėsime suteikti paskolą Jūsų automobiliui, jei:

 • Esate ne jaunesnis kaip 18 metų ir esate Lietuvos Respublikos pilietis arba turite leidimą nuolat gyventi Lietuvoje;
 • Tinkamai ir laiku vykdote savo finansinius įsipareigojimus finansų įstaigoms ir kitiems paslaugų teikėjams;
 • Sutartis sudaroma nuo 7 val. iki 22 val. darbo dienomis, savaitgaliais, švenčių dienomis.

Ankstesnis paskolos grąžinimas ir sutarties atsisakymas

 • Jūs turite teisę bet kuriuo metu įvykdyti visus arba dalį savo įsipareigojimų anksčiau paskolos automobiliui sutartyje numatyto termino, tačiau tuo atveju privalote sumokėti iki tol apskaičiuotas palūkanas, sutarties administravimo mokestį, delspinigius ir kitus mokesčius pagal sutartį. Ketindami pasinaudoti šia teise, turite raštu pranešti apie tai ne vėliau kaip prieš 10 kalendorinių dienų iki faktinio visos paskolos automobiliui ar jos dalies išankstinio grąžinimo dienos, kad „Inbank“ galėtų apskaičiuoti Jūsų mokėtinas sumas bei įgyvendinti Jūsų teisę į paskolos automobiliui kainos sumažinimą. Bendrovė už paskolos automobiliui ar jos dalies grąžinimą anksčiau nustatyto termino kompensacijos nereikalauja.
 • Jūs turite teisę atsisakyti paskolos automobiliui sutarties. Norėdami pasinaudoti šia teise turite ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo paskolos automobiliui sutarties sudarymo dienos pateikti prašymą „Inbank“ ir nedelsdami, bet ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo prašymo pateikimo dienos, grąžinti „Inbank“ paskolą automobiliui ir palūkanas, susikaupusias nuo dienos, kurią buvo išmokėta paskola automobiliui, iki paskolos automobiliui grąžinimo dienos. Šios palūkanos apskaičiuojamos pagal sutartą paskolos automobiliui palūkanų normą.
 • Jūs turite teisę atsisakyti vartojimo paskolos per apsisprendimo laikotarpį. Norėdami pasinaudoti šia teise turite ne vėliau kaip per dvi kalendorines dienas nuo vartojimo paskolos sumos išmokėjimo dienos pranešti apie tai „Inbank“ bei grąžinti „Inbank“ visą suteiktą vartojimo paskolos sumą, nemokėdami palūkanų ir jokių kitų mokesčių.

Svarbi informacija prieš sudarant sutartį

Įvertinkite, ar paskola automobiliui yra tinkamas sprendimas, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir finansinę būklę.

 • Prieš pasirašydami sutartį, atidžiai perskaitykite jos sąlygas ir nedvejodami klauskite, jei jums reikia daugiau informacijos.
 • Pagalvokite apie rizikas, kurias galite prisiimti. Atminkite, kad susidūrus su mokėjimo sunkumais ateityje skolintis gali būti sudėtingiau.
 • Daugiau informacijos apie įvairias finansavimo galimybes, kurias siūlo „Inbank“, galite rasti mūsų svetainėje, o jei kiltų klausimų, nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.
 • Sudarę sutartį vėl peržiūrėkite sąlygas. Tuomet būsite tikri, kad tinkamai ir laiku galėsite vykdyti savo įsipareigojimus.
 • Nedelsdami praneškite mums, jei jums kiltų sunkumų dėl savo įsipareigojimų vykdymo. Tai leis išvengti papildomų išlaidų ir bylinėjimosi.
 • Atidžiai perskaitykite mūsų siunčiamus elektroninius laiškus ir iškart mums praneškite, jei pasikeis jūsų kontaktiniai duomenys.

Paskola yra finansinis įsipareigojimas. Prieš pateikdami paraišką paskolai gauti, įvertinkite savo finansinį statusą ir pagalvokite, ar Jums paskolos tikrai reikia ir ar galėsite laiku ją gražinti. Jei laiku nesumokėsite mėnesinių įmokų, gali tekti mokėti delspinigius ir kompensuoti skolų išieškojimo išlaidas, todėl ateityje gali būti sunku gauti kitas paskolas iš AS „Inbank“ ar kitų finansų įstaigų.