Žaliasis finansavimas Atsinaujinančios energijos finansavimas kaip niekada paprastas!

EUR
Mėnesio įmoka
- EUR

Jums gali būti pasiūlytos kitos paskolos internetu sąlygos, kurios priklauso nuo banko atlikto Jūsų kreditingumo bei rizikos vertinimo.

Kodėl verta rinktis „Inbank“ finansavimą atsinaujinančiai energetikai?

Investicija į saulės energiją pradeda atsipirkti nuo pirmosios sąskaitos už elektrą. Įrengę atsinaujinančios energijos elektrinę savo namuose galėsite sutaupyti iki 80 proc. išlaidų elektrai. Taip investicijos į saulės energiją gali atsipirkti per kelerius metus.

Siekiame, kad paskola saulės elektrinėms jums būtų teikiama išskirtinėmis sąlygomis. „Inbank“ atsinaujinančios energijos finansavimas yra sukurtas tam, kad galėtumėte greitai, lengvai ir patogiai pradėti gaminti aplinkai draugišką elektrą.

Ir, žinoma, saulės elektrinės ar kiti atsinaujinančios elektros šaltiniai Jūsų namuose mažina poveikį aplinkai. Siekime švaresnio pasaulio. Laikas pokyčiams yra dabar!

Palankios paskolos sąlygos ir geros palūkanos

Nedidelės paskolos palūkanos: 4.9% per metus.

Paskolos sutartis

Paskolos sutartį patogu pasirašyti internetu.

Sparčiai įvertinsime Jūsų paraišką ir pervesime pinigus tiesiai į Jūsų sąskaitą

Sparčiai įvertinsime Jūsų paraišką ir pervesime pinigus tiesiai į Jūsų sąskaitą.

Pateikti paraišką – lengva!

1

Susisiekite su mūsų partneriais

Jums – geriausios „Inbank“ partnerių sąlygos. Pasinaudokite jomis!
2

Gaukite individualų pasiūlymą

Mūsų partneriai įvertins Jūsų individualius poreikius ir pateiks sprendimą, kuris geriausiai tinka Jums.
3

Pateikite paraišką finansavimui

Prašykite geriausių „Inbank“ sąlygų arba kreipkitės tiesiogiai: inbank.lt. Saulės elektrinių finansavimas – kelių mygtukų paspaudimu!

Gaukite finansavimą ir mėgaukitės investicija

Kai sudarysime sutartį, finansavimą gausite tiesiai į savo banko sąskaitą. Investuokite į saulės energijos sprendimą ir švaresnę ateitį.

Mūsų partneriai

Ignitis
PowerOn
Elektrum
Veesla
Sinergija
Greenup
Solet technics
Saulės grąža UAB
Ekoenergas
Solarteka UAB
Uab Energija man
Transveta solar
Vilpra
Solners
Litsol
Jaukurai
ITP
Enefit
UAB Giminija
Viasolis
Energia futura
Mazgas, UAB
Solitek
Keru sistemos
Celsis

Investavimas į žaliąją energiją ir tvaresnę ateitį yra svarbus sprendimas. Jį lengviau priimti, kai žinote, kuo galite pasitikėti. „Inbank“ rekomenduoja šias įmones dėl jų patirties, patikimumo ir inovatyvumo. Norite tapti mūsų partneriais? Susisiekite: Raimondas Lukošius, raimondas.lukosius@inbank.lt, +370 610 377 36

Partnerių savitarna

Atsinaujinančios energetikos finansavimas suteikia mums galimybę pasirūpinti mūsų aplinka ir ateities kartoms palikti švaresnį pasaulį. Su „Inbank“ finansavimas saulės elektrinėms yra greitas, paprastas ir itin palankiomis sąlygomis. Mūsų pasiūlymu galite pasinaudoti ir jei Jus domina finansavimas saulės kolektorių ar saulės baterijų, kuriais galite pašildyti vandenį ar kaupti savo pagamintą elektros energiją. Šią paslaugą sukūrėme tam, kad Jūs galėtumėte pasirinkti švaresnius ir aplinkai draugiškesnius sprendimus. Ar Jus domina saulės elektrinių lizingas, ar kreditas saulės kolektoriams, „Inbank“ turi Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Saulės energijos finansavimo sąlygos

Suma: 2 000 – 15 000 eurų

Laikotarpis: 24 – 72 mėnesiai

Palūkanų norma: 4.9%

Sutarties sudarymo mokestis: 1.6%

Sutarties administravimo mokestis: nuo 0,11%

Paskolos suma priklauso nuo Jūsų pajamų, įsipareigojimų ir banko atlikto Jūsų kreditingumo bei rizikos vertinimo.

Pavyzdžiui, skolinantis 7 000.00 EUR, kai sutartis sudaroma 60 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 4.90%, sutarties sudarymo mokestis – 1.60%, sutarties administravimo mokestis – 0.11%, BVKKMN – 8.17%, bendra mokėtina suma – 8 494.20 EUR, mėnesio įmoka – 141.57 EUR.

Galėsime suteikti jums saulės energijos finansavimą, jei:

 • Esate ne jaunesnis kaip 18 metų ir esate Lietuvos Respublikos pilietis arba turite leidimą nuolat gyventi Lietuvoje;
 • Tinkamai ir laiku vykdote savo finansinius įsipareigojimus finansų įstaigoms ir kitiems paslaugų teikėjams;
 • Sutartis sudaroma nuo 7 val. iki 22 val. darbo dienomis, savaitgaliais, švenčių dienomis.

Ankstesnis paskolos grąžinimas ir sutarties atsisakymas

 • Jūs turite teisę bet kuriuo metu įvykdyti visus arba dalį savo įsipareigojimų anksčiau vartojimo paskolos sutartyje numatyto termino, tačiau tuo atveju privalote sumokėti iki tol apskaičiuotas palūkanas, sutarties administravimo mokestį, delspinigius ir kitus mokesčius pagal sutartį. Ketindami pasinaudoti šia teise, turite raštu pranešti apie tai ne vėliau kaip prieš 10 kalendorinių dienų iki faktinio visos vartojimo paskolos ar jos dalies išankstinio grąžinimo dienos, kad Inbank galėtų apskaičiuoti Jūsų mokėtinas sumas bei įgyvendinti Jūsų teisę į vartojimo paskolos kainos sumažinimą. Bankas už vartojimo paskolos ar jos dalies grąžinimą anksčiau nustatyto termino kompensacijos nereikalauja.
 • Jūs turite teisę atsisakyti vartojimo paskolos sutarties. Norėdami pasinaudoti šia teise turite ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo vartojimo paskolos sutarties sudarymo dienos pateikti prašymą Inbank ir nedelsdami, bet ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo prašymo pateikimo dienos, grąžinti Inbank vartojimo paskolą ir palūkanas, susikaupusias nuo dienos, kurią buvo išmokėta vartojimo paskola, iki vartojimo paskolos grąžinimo dienos. Šios palūkanos apskaičiuojamos pagal sutartą vartojimo paskolos palūkanų normą.
 • Jūs turite teisę atsisakyti vartojimo paskolos per apsisprendimo laikotarpį. Norėdami pasinaudoti šia teise turite ne vėliau kaip per dvi kalendorines dienas nuo vartojimo paskolos sumos išmokėjimo dienos pranešti apie tai Inbank bei grąžinti Inbank visą suteiktą vartojimo paskolos sumą, nemokėdami palūkanų ir jokių kitų mokesčių.

Svarbi informacija prieš sudarant sutartį

Įvertinkite, ar žaliosios energijos paskola yra tinkamas sprendimas, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir finansinę būklę.

 • Prieš pasirašydami sutartį, atidžiai perskaitykite jos sąlygas ir nedvejodami klauskite, jei jums reikia daugiau informacijos.
 • Pagalvokite apie rizikas, kurias galite prisiimti. Atminkite, kad susidūrus su mokėjimo sunkumais ateityje skolintis gali būti sudėtingiau.
 • Daugiau informacijos apie įvairias finansavimo galimybes, kurias siūlo Inbank, galite rasti mūsų svetainėje, o jei kiltų klausimų, nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.
 • Sudarę sutartį vėl peržiūrėkite sąlygas. Tuomet būsite tikri, kad tinkamai ir laiku galėsite vykdyti savo įsipareigojimus.
 • Nedelsdami praneškite mums, jei jums kiltų sunkumų dėl savo įsipareigojimų vykdymo. Tai leis išvengti papildomų išlaidų ir bylinėjimosi.
 • Atidžiai perskaitykite mūsų siunčiamus elektroninius laiškus ir iškart mums praneškite, jei pasikeis jūsų kontaktiniai duomenys.